Hakkımızda
Güzelliğe adanmış yarım asıra yakın bir serüven...

Tekstil sektöründeki serüvenine 1978 yılında başlayan firmamız, 1980 yılında Özkan Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adını alarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu değişiklikle birlikte kendi üretimini de gerçekleştirmeye başlamış, toptan ve perakende ticarete geçmiştir.

Her geçen gün sektördeki etkinliğini artıran Özkan, geride bıraktığı yarım asıra yakın zamanda büyüyerek faaliyetlerini sürdürmüştür. Kadın, erkek, çocuk her yaş grubu için üretim yapan firmamız zengin ürün koleksiyonu ile birçok çeşidi bünyesinde bulundurmaktadır.

Örgü ve konfeksiyon imalatını İstanbul, Silivri’de bulunan 16.000 m2’lik fabrikasında gerçekleştirmekte ve ağırlıklı olarak pamuk ipliğinden üretim yapmaktadır.

Ürünlerimiz İstanbul, Yeşildirek, Laleli ve Moskova (Rusya) mağazalarımızda müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız, ürünlerinde tasarımdan örmeye, örmeden konfeksiyona üretimin her sürecinde kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak, hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine kaliteli ürünü uygun fiyatla arz etmektedir.

Yurt içindeki müşteri ağımızın yanı sıra, yurt dılında Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, İran, Irak, Almanya, Mısır, Cezayir, Libya, Tunus, Fas, İngiltere, ve Amerika gibi ülkeler müşteri portföyümüzde yer almaktadır.

Misyon
Yeni teknolojileri takip edip kullanan yetkin kadrosuyla; Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla, sürekli ve dengeli büyümek, insana ve çevreye saygılı global bir oyuncu olmak ‘Özkan Tekstil’in misyon çizgisini belirlemektedir.

Vizyon
Kalitenin her zaman güven sağladığını ve güvenin de her zaman bir kazanım olduğunun farkındayız. Bu bilinçle ‘Özkan Tekstil’ her geçen gün daha iyinin ve daha kalitelinin peşindedir, bu yolda ilerlemeye devam edecektir.

Üretim

Kumaş Üretimi – Knitting
Firmamız bünyesinde entegre olarak kumaş üretimi yapılmaktadır. Teknolojik yenilikleri takip noktasında lider konumda sayılabilecek bir altyapı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Tasarım – Design
Tasarım ofisimiz genç, dinamik ve heyecanlı ekibiyle yeni model ve tasarımlar üretmek için çalışıyor.


Kesimhane – Cutting Section
Otomatik kesim makineleri ve uzman kadromuzla kusursuz sonuçlar üretiyoruz.

Konfeksiyon – Sewing Section
Teknolojiden istifade ederek deneyimli çalışanlarımızla sistematik ve kaliteli üretim yapmaktayız.


Paketleme ve Depolama – Storage
Ürünlerimiz paketlemeden depolamaya kadar titizlikle işlem görmekte ve beğenilerinize sunulmaktadır.


Satış – Marketing
Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.